Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Godziny otwarcia

Tel: +48 514 056 565

Tel: +48 511 103 481

Kotłownia gazowa kondensacyjna Viessmann Vitodens 100 – I-Nowy Targ 2020 - Modernizacja z dotacją z budżetu Gminy Miasto Nowy Targ oraz "Czyste Powietrze"

Cel projektu

Zadanie służące ochronie powietrza polegające na zmianie ogrzewania z węglowego na ekologiczne z wariantem dotacji

Przedmiot projektu

Budynek jednorodzinny o powierzchni ok 200m2 ogrzewany grzejnikami

smog stop

Rozwiązanie

NT-01
NT-02

Montaż gazowej kotłowni kondensacyjnej firmy Viessmann Vitodens 100 w pakiecie z zasobnikiem CWU o pojemności 150 ltr. oraz system zmiękczania wody w budynku.

Kocioł atrakcyjny cenowo o niewielkich wymiarach i cichej pracy, bardzo solidnej konstrukcji z bardzo dobrej klasy palnikiem Matrixa i wymiennikiem wykonanym z wysokogatunkowej stali szlachetnej Inox Radial / kwasoodpornej ( 10 lat gwarancji na wymiennik to raczej rzadkość u innych producentów ).

Szeroki zakres modulacji mocy grzewczej sprawia, że doskonale nadaje się do nowych mieszkań i domów jednorodzinnych o małym zapotrzebowaniu na ciepło, jak i tych modernizowanych, o większych potrzebach.

NT

Dotykowy wyświetlacz zwiększa komfort obsługi

Gazowy wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W obsługiwany są za pomocą nowego podświetlanego panelu dotykowego LCD. Wyświetlacz jest dobrze czytelny i komfortowy w obsłudze, również w ciemnym otoczeniu.

Dodatkowo bardzo istotnym elementem w przypadku twardej wody jest montaż systemu zmiękczania, zapewnia on wodę przefiltrowaną i zmiękczoną nie tylko dla samego kotła gazowego co jest bardzo ważne dla prawidłowej i długoletniej pracy wymiennika kotła ale również zabezpiecza wszystkie inne urządzenia domowego codziennego użytku tj. zmywarki czy pralki oraz całej instalacji C.O. i CWU.

N sacz zmiekczacz 01

Wykonane zostały również prace:

– montaż całkowicie nowej instalacji grzejnikowej w technologii stali zaciskowej

NT-07 (1)

– montaż wkładu kominowego koncentrycznego

– w całości wewnętrzna instalacja gazowa od skrzynki do kotła, po naszej stronie były wszelkie wymagane przepisami prawa próby szczelności i odbiory

Po zakończeniu instalacji przekazaliśmy pełną dokumentację odbioru instalacji wraz z protokołami dla możliwości rozliczenia dotacji.