Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Godziny otwarcia

Tel: +48 514 056 565

Tel: +48 511 103 481

Tworzymy Ciepło w Waszych Domach!

Jako wspólnicy spółki w branży technik grzewczych pracujemy w różnych formach od ponad 20 lat. Posiadamy do tego ludzi, profesjonalny sprzęt i odpowiednie uprawnienia. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie nowoczesnych technik grzewczych. Wprowadzamy innowacyjne i ekologiczne rozwiązania w oparciu o urządzenia uznanych producentów. Zapewniamy fachowe wykonawstwo i serwis. Wszystko po to żeby budować w Waszych domach instalacje niezawodne i tanie w eksploatacji, a przy tym spełniające wszystkie rygory ochrony środowiska.
Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby klienta. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług projektowych i instalacyjnych, zgodnie z harmonogramem i budżetem, a także wyjątkowa obsługa klienta. Nasza firma zapewnia pełne spektrum prac o dowolnym poziomie złożoności. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują w branży od co najmniej 20 lat. Zdobyliśmy duże doświadczenie przy rozwiązywaniu najbardziej złożonych zadań technicznych i organizacyjnych, co pozwala nam zapewnić najlepszą obsługę.

oferteo 2018
oferteo profeslonalny sprzedawca
oferteo 2019
oferteo Danmar 2020
siedziba Danmar-01
siedziba wejscie
dotacje
Krótka historia

DANMAR to firma z dużym doświadczeniem w instalowaniu systemów grzewczych i oczyszczania ścieków. Z 20 letnim doświadczeniem z powodzeniem zrealizowała wiele złożonych projektów w tej branży, co daje nam pewność co do profesjonalizmu naszych pracowników i jakości wykonywanej pracy.

Nasza misja

Nasza firma zapewnia pełne spektrum prac o dowolnym poziomie złożoności. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują w branży od co najmniej 20 lat. Zdobyliśmy duże doświadczenie przy rozwiązywaniu najbardziej złożonych zadań technicznych i organizacyjnych, co pozwala nam zapewnić najlepszą obsługę.

+48 514 056 565

+48 511 103 481

Godziny pracy:

Pon- Pt: 8:00 - 17:00

DANMAR Sp.zo.o.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie pobierz ulotkę .

Sprzęt z jakiego korzystamy

Tekst do napisania