Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Godziny otwarcia

Tel: +48 514 056 565

Tel: +48 511 103 481

Opinie naszych klientów

Polecam firmę Danmar profesjonalnie i solidnie wszystko super wykonane

Józef Myśliwiec
04/10/2021

Polecamy powierzyć wykonanie instalacji cieplnej firmie DANMAR. My zaufaliśmy im w kompleksowym przygotowaniu i przeprowadzeniu prac likwidacji pieca węglowego i modernizacji kotłowni oraz założenie pieca gazowego. Wszystkie prace trwały kilka dni i przebiegały bardzo sprawnie. Mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo oraz pełną ofertę. Polecamy!

Łukasz Iżyk
09/03/2021

Polecam każdemu tą firmę! Panowie z Danmaru skontaktowali się z nami przez Oferteo i od początku do końca spełnili nasze oczekiwania. Przede wszystkim zaoferowali profesjonalne doradztwo – dla nas, którzy byli zupełnymi laikami w zakresie źródeł ogrzewania domu (a dom nie był łatwy bowiem położony jest u stóp Babiej Góry w klimacie zmiennym, kapryśnym i niesprzyjającym). Sporządzili projekt, doradzili jak najkorzystniej dokonać instalacji i co również ważne – odpowiadali na każde nasze pytanie. Montaż przebiegł zgodnie z terminem, bez żadnych opóźnień – wzorowo. Najważniejsze, urządzenie sprawuje się perfekcyjnie, co ważne Panowie przeprowadzili nas również przez jego obsługę zdalną tj. przez aplikacje od A do Z.
Na koniec chciałam Panom podziękować za zaangażowanie – na każdym etapie Panowie byli w pełni gotowości świadczyć czy to profesjonalną poradą czy działaniami na miejscu. Bardzo Panom raz jeszcze dziękujemy i polecamy wszystkim klientom!

Gabriela Caban
09/03/2021

Współpraca z firmą Danmar od momentu ofertowania do zakończenia wykonania usługi godna polecenia. Oferta dopasowana do klienta, zlecenie wykonane bardzo profesjonalnie, z należytą starannością i bez jakichkolwiek opóźnień.Czysto. Wykonawca podczas realizacji umowy brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przez nas uwagi i na każdym etapie prac służył fachową pomocą. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa sprostać każdemu zadaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i bardzo polecamy. Dziękujemy.

Karolina Zarzeka
05/03/2021

Firma Danmar zbudowana jest z solidnych i rzetelnych osób. Panowie posiadają dużą wiedzę na temat systemów grzewczych. Doradzą i jeszcze wytłumaczą w sposób “łopatologiczny” co jest bardzo ważne:)
Szybko i dokładnie wykonana praca.
POLECAM !!!

Czesława Blańda
23/02/2021

Konkretna i doświadczona firma. Oprócz profesjonalnego wykonania, można było liczyć na fachowe doradztwo.
Polecam

Kinga Sieczka
25/11/2020

Wykonanie zgodnie z umową w terminie. Polecam

Tadeusz Kuźniar
16/11/2020

Firma Danmar stanowi przykład właściwej współpracy z klientem. Zlecenie zostało wykonane bardzo profesjonalnie, z należytą starannością i bez jakichkolwiek opóźnień. Wykonawca podczas realizacji umowy brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przez nas uwagi i na każdym etapie prac służył fachową pomocą. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa sprostać każdemu zadaniu. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i gorąco polecam stację uzdatniania wody. Dziękujemy.

Halina Pachura
12/11/2020

Dom trzy kondygnacje, wymiana starej instalacji CO na nową z pompą ciepła do cwu. Praca wykonana przed terminem, czysto wykonana robota, posprzątali wszystko po sobie. Jako marudny klient nie mam się do czego przyczepić. Firma solidna, trzymająca się terminów. Może nie są tani, ale jak chce się mieć zrobione jak należy i bez ciągłych poprawek to trzeba zapłacić. Reasumując Danmar na chwilę obecną jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą firmą na Podhalu. 

Dariusz Żmurkiewicz
29/08/2019

Bardzo dziękujemy za fachowe wykonanie oczyszczalni ścieków . Prace przeprowadzone profesjonalnie szybko i terminowo. Fachowcy z prawdziwego zdarzenia i na dodatek bardzo sympatyczni.Dziękujemy

Joanna Rudzińska
11/08/2019
"DANMAR" TECHNIKI GRZEWCZE SPÓŁKA Z O.O

Dodaj swoją opinię

Wymagany

rating fields