Pon-Pt: 08:00 - 17:00

Godziny otwarcia

Tel: +48 514 056 565

Tel: +48 511 103 481

Kotłownia 5 klasy na ekogroszek 36kW z pompą ciepła dla CWU – w Czerwiennem – wrzesień 2018 – z dotacją programu RPO o wartości 9000zł.

Cel projektu

Zadanie służące ochronie powietrza polegające na zmianie ogrzewania z węglowego na ekologiczne z wariantem dotacji „RPO”.

Przedmiot projektu

Montaż ogrzewania z dotacją „RPO”

smog stop

Rozwiązanie

Połączenie automatycznego kotła ekogroszek najwyższej klasy 5 eco design, wysokiej jakości Firmy SAS z wysokiej klasy palnikiem oraz wiele innych funkcji tj. PID, ruchomy ruszt, palenisko ze stali nierdzewnej, czujnik otwarcia klapy oraz inne.

Kocioł w standardzie ma bardzo rozbudowany i najnowszej generacji duży dotykowy i kolorowy sterownik umożliwiający sterowanie zdalne oraz obsługę obiegów z mieszaczami.

Ten wariant oferty zakłada również połączenie z całkowicie automatyczną Pompą ciepła dla przygotowania wody użytkowej. W zasadzie od przełomu marzec/kwiecień do końca września/października pompa ciepła będzie przygotowywała wodę użytkową samodzielnie i co ważne, bez włączania się kotła (co ma również duże przełożenie na oszczędność i żywotność kotła oraz jego ilość odpaleń i uruchomień).

Co ważne Różnica na dzień dzisiaj do np. zakupu zwykłego zasobnika wodnego to nieco ponad ok. 4 tyś zł. a jest urządzeniem niezależnym do ogrzewania wody w okresie lata. Koszty energii jakie potrzebuje pompa do pracy to ok. 40/50 zł na miesiąc i nie więcej!